Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Ledare

Companiet VT 2020


Titta gärna en gång under fliken "Vanliga frågor och regler" och se om ni hittar det ni undrar över där. Annars ber vi er gärna att i första hand försöka skicka frågor via sms eller mail.


Companiets mail läses inte lika frekvent som ledarnas privata mail så för att garantera ett svar inom kort tid är det bäst att skriva till ledarnas privata mail. 

- Har du frågor om träningarna eller vill meddela att ditt barn inte kan komma hör av dig till berörda ledare. 

- Har du frågor om anmälning eller har problem med att anmäla dig/ditt barn hör av dig till companiet@live.se

- Har du frågor om återbetalning efter att ha avanmält en elev hör av dig till kassör Hilde Månsson: hildelovisa@gmail.com 

- Har du allmänna frågor/funderingar om föreningen hör av dig till ordförande Molly Bergenudd: bergenudd.molly@gmail.com


Alla kontaktuppgifter kan hittas här under.


companiet@live.se (lång svarstid)


Karin Malmgren (Ordförande)

0760-305777

kannika.malmgren@gmail.com


Hilde Månsson (Kassör)

0760444521

hildelovisa@gmail.com


Selma Klasson (Sekreterare)

0708-151223

selma@klasson.se


Isabell Ekman (Vice Kassör)

0723112558

ekmanisabell01@gmail.com


Lovisa Fridqvist

0705301505

Lovisa.Fridqvist@gmail.com


Isabella O´Donnell

0709504003

isabellaodonnell01@gmail.com


Victoria Andersson

0703222827

Vicki.andersson01@gmail.com


Saga Folkesson 

0760174654

sagaslilla@gmail.com


Josefine Nordbäck
0733521018
Josefine.nordback@gmail.com

Ebba Eyrich
0723113358
eyrich.ebba@gmail.com

Majken Petersson

0761458090

majken.petersson@gmail.com


Linnéa Löfgren
0702450865
linneas.lofgrens@gmail.com


Molly Bergenudd

0736003963

bergenudd.molly@gmail.com


Matilda Rippe

0725186542

matilda.rippe@gmail.com


Ella White

0735167679

ella.jo.white@gmail.com


Sophie Eksandh

0727047166

sophie.eksandh@gmail.com