SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Ledare

Companiet HT 2020

 

Titta gärna en gång under fliken "Vanliga frågor och regler" och se om ni hittar det ni undrar över där. Annars ber vi er gärna att i första hand försöka skicka frågor via sms eller mail.

 

Companiets mail läses inte lika frekvent som ledarnas privata mail så för att garantera ett svar inom kort tid är det bäst att skriva till ledarnas privata mail. 

- Har du frågor om träningarna eller vill meddela att ditt barn inte kan komma hör av dig till berörda ledare.

- Har du frågor om anmälning eller har problem med att anmäla dig/ditt barn hör av dig till companiet@live.se eller till Victoria Andersson ansvarig för sportadmin: vicki.andersson01@gmail.com

- Har du frågor om återbetalning eller andra ekonomirelaterade frågor hör av dig till kassör Selma Klasson: selma@klasson.se 

- Har du allmänna frågor/funderingar om föreningen hör av dig till ordförande Sophie Eksandh: sophie.eksandh@gmail.com

 

Alla kontaktuppgifter kan hittas här under.

 

companiet@live.se (längre svarstid)

 

Sophie Eksandh, Ordförande

0727047166

sophie.eksandh@gmail.com

 

Selma Klasson, Kassör

0708-151223

selma@klasson.se

 

Isabell Ekman, Sekreterare

0723112558

ekmanisabell01@gmail.com

 

Linnéa Löfgren
0702450865
linneas.lofgrens@gmail.com

 

Victoria Andersson

0703222827

Vicki.andersson01@gmail.com

 

Saga Folkesson 

0760174654

sagaslilla@gmail.com

 

Matilda Rippe

0725186542

matilda.rippe@gmail.com

 

Molly Bergenudd

0736003963 
bergenudd.molly@gmail.com
 
Maja Oldbring
0722497061
maja.oldbring@hotmail.com

 

Hilde Månsson

0760444521

hildelovisa@gmail.com

 

Isabella O´Donnell

0709504003

isabellaodonnell01@gmail.com

 
Majken Petersson

0761458090

majken.petersson@gmail.com

 

Olivia Lind

0725032212

Olivia.lind123@gmail.com

 

Thea Wenglén

0709757469

Thea.wenglen@gmail.com

 

Alva Jeppsson

0704329266

Alva.jeppsson@edu.lomma.se

 

Emilia Ekman 

0761690595

Emiliaekman2004@gmail.com

 

Alice Juhlin

0702234527

Alice@multiton.se

 

Märta Klasson 

0708183707

marta@klasson.se